K VÁNOCŮM JSME SI NADĚLILI DOBROU HROU ŠEST BODŮ PROTI ŽĎÁRU N.S. VE II. LIZE

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ II.  – TJ ŹĎÁR NAD SÁZAVOU      3:0    (16,23,15)

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ II.  –  TJ ŽĎÁR NAD SÁSAVOU      3:0    (20,17,27)

Do prvního zápasu jsme nastoupili lehce nesoustředěni a vlažněji,vyhrát samozřejmě chceme, ale přece jenom jako mladé družstvo by jsme do zápasů měli dát více energie a agresivity. Nezačali jsme úplně ideálně na přihrávce, ale pomáháme si servisem a také se daří útok z vysokých nahrávek z pole. Důležitou koncovku ve druhém setu zvládáme a hrajeme dobře. To se projeví i v poměrně hladce vyhraném třetím setu. Přesto v průběhu zápasu bylo dost chyb v mezihře a ve vykrývání. Na druhou stranu jsme předvedli i několik hezkých akcí a po těžkých balonech se nám dařilo bodovat.

Druhý zápas byl rapidně lepší. Náš smečař Radim Závodský se hned ze startu navezl do servisu, který dokázal podržet a zároveň dávat přímé body. Podařila se nám udělal bodová rezervu a klukům se tak hrálo lépe. V druhém zápase šlo vidět více emocí z naší strany a větší zápal do hry, ale i soupeř do druhého zápasu nenastoupil špatně a snažil se kousat bod po bodu. Kluci se vyvarovali chyb z prvního zápasu a to se pozitivně podepsalo na průběhu hry v podstatě ve všech setech. Trochu jsme si zavařili v koncovce třetího setu, kda jsme byli nedůrazní v útoku na ukončení utkání. Žďár hrál tuto koncovku skvěla, ale ani my jsme udrželi koncentraci, kluci bojovali a zápas dohráli na 3:0

Sestava:

Vojtěch Vašicek, Radim Zavodsky, Ondřej Unzeitig, Vojta Tecl, Tomáš Kristián, Tomáš Kíša, Jarda Nekola, Matyáš Jachnicki, Jiří Jirásek, Dominik Jelen, Trenéři: Lubomír Vašina, Jaroslav Nekola

Po polovině soutěže jsme na 2.místě druholigové tabulky za družstvem z České Lípy. Kádr tohoto družstva tvoří vesměs hráči se zkušenostmi z extralig mužů, juniorů a I.ligy.

Porážky jme utržili od družstev z Chocně, Hronova a Dvora. Škoda, že máme do druhé poloviny soutěže poměrně velkou bodovou ztrátu na první Českou Lípu.

10. Turnov 18   0   1   2  15    15 : 53    4

Příspěvek byl publikován v rubrice ZHODNOCENÍ ZÁPASŮ a jeho autorem je adminII. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.