Předposlední kolo KP žákyň pořádaly Svitavy

V neděli 19.2.2017 jsme netradičně v odpoledních hodinách odjížděli do nedalekých Svitav, k odehrání předposledního kola KP starších žákyň.

T.J. Sokol Česká Třebová II – T.J. Sokol Česká Třebová 2:0 (21,20)

V prvním utkání vyhráváme oba sety a jeden z cílů turnaje (udržet skupinu A) je téměř splněn. Čekáme na další zápasy, tak abychom splnili i druhý cíl, rozehrát všechny hráčky před nacházejícím druhým finálovým kolem Českého poháru žákyň, který nás čeká hned v následujícím víkendu od 24. do 26. února v Bílovci. V Českém poháru cítíme šanci k postupu do první osmičky a ke kvalitním zápasům. Chceme přijet dobře připraveni, jelikož konkurence je veliká a zápasy v Českém poháru posouvají výkony družstva vpřed.

T.J. Sokol Česká Třebová II – VO TJ Lanškroun 0:2 (18,16)

Volejbal hrajeme jen do poloviny prvního setu. Lanškroun v prvním finálovém kole Českého poháru první osmičku udržel a skončil na čtvrtém místě, čili hraje špičku v celorepublikovém měřítku. Dokonce si myslím, že toto družstvo okolo trenérky Chládkové je z lanškrounských družstev historicky nejvíce úspěšné. Dávám si to za svůj osobní úkol zjistit, protože máme díky tomu dost velkej pech (nebo štěstí?)  :-))))

TJ Svitavy – T.J. Sokol Česká Třebová II  2:1 (21,-20,-13)

Družstvu Svitav se bohužel zranily obě nahravačky, přesto mají v kádru dvě hráčky z reprezentačního výběru Lvíčat. Navíc jsou také účastníky finálových turnajů Českého poháru a v průběhu sezony ukázaly vzrůstající výkonnost. A tak podcenění soupeřek by bylo chybou. V prvním setu soupeřkám utíkáme v koncovce, druhý set je opakem prvního. V prvním a druhém setu nastoupila do hřiště na pár míčů i naše nejmladší hráčka a vedla si statečně. Tiebreak byl vyrovnaný až do konce, bohužel prohráváme nejtěsnějším rozdílem.

Malá zápasová ukázka zde:

Výsledky soutěže Krajský přebor starší žákyně
19. 2. 2017 SY, MT, LA
A                    B                      C

1. LA A        1. DÚ               1. LA B
2. SY B        2. PO               2. PA
3. ČT II.        3. MT               3. ŽI
4. ČT            4. SY A            4. LET

Další kolo se hraje 18. 3. 2017:
A skupina: pořadatel Lanškroun: LA A, SY B, ČT II., DÚ
B skupina: PO, ČT, MT, LA B
C skupina: pořadatel Letohrad: LET, ŽI, PA, SY A

Celkové pořadí:
1. LA A 109b
2. ČT II. 89
3. SY B 73
4. ČT 71
5. DÚ 71
6. PO 55
7. LA B 42
8. SY A 36
9. MT 35
10. PA 32
11. ŽI 17
12. LET 9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.