Soustředění Mítkov 2017

LETNÍ ODDÍLOVÉ VOLEJBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ – TJ Sokol Česká Třebová II

Všechny vás zdravíme, protože se o prázdninách nebudeme moc vídat, pořádáme jako oddíl volejbalové soustředění. Důvodem je samozřejmě sestavení družstev a sehrání nových kolektivů na nadcházející sezónu. Soustředění a jednotlivé tréninkové jednotky budou zaměřeny jak na všestrannou přípravu, tak i na přípravu speciální.

Místo konání, ubytování, stravování: Penzion Mítkov (V lukách 211, Brandýs nad Orlicí – Choceň Peliny) – ubytování hotelového typu, stravování, sportoviště penzionu- www.penzionmitkov.cz

Penzion Mítkov se nachází v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice, v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. V areálu je restaurace se širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití – 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis.

Datum konání: neděle 20.8. – pátek 25.8. 2017

Příjezd: neděle 20.8. ve 13.00 hodin do Penzionu Mítkov individuálně – ( rodiče)

Ukončení soustředění: pátek 25.8. po obědě

V ceně je plná penze, ubytování, pitný režim, pronájem sportovišť penzionu

Rodiče potvrďte dětem zdravotní způsobilost. Děkujeme.

Charakteristika tréninkového kempu přípravky a mládeže volejbalu chlapců a dívek.

Soustředění je zaměřeno na pohybovou výchovu mladých adeptů na sportovní odvětví volejbal. V programu tréninkových jednotek je všeobecná pohybová příprava, speciální příprava na volejbal a vedení dětí k pořádku a sportovní kázni. Každý den jsou na programu tréninkové jednotky po dvou hodinách a společný večerní program. K aktivnímu pohybu budeme využívat volejbalový kurt přímo v areálu, přírody v blízkém okolí a další sportoviště penzionu.

VZHLEDEM K ZORGANIZOVÁNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A OBJEDNÁNÍ VÁS ŽÁDÁME O POTVRZENÍ ÚČASTI FORMOU NÁVRATKY DO 15. KVĚTNA 2017 !!!

Bezinfekčnost    Návratka Lékařská prohlídka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.