Starší žáci TJ Sokol Česká Třebová II v krajském přeboru suverénní a stále bez porážky.

Další kolo krajského přeboru starších žáku ve volejbalu odehráli chlapci ze Sokola II na půdě svitavského družstva v neděli 5. února 2017. I když se toto kolo neodehrálo v hale na Střelnici, jak je pro svitavské obvyklé, ale v náhradních halách na ZŠ Riegrova a v tělocvičně Obchodní akademie a byly nutné přesuny družstev, vše běželo jako na drátkách.

V prvním utkání jsme nastoupili proti VK Litomyšl s posilami z konkurenčního oddílu SK Geodézie Hurtem a Bělkou (a pro všechny je záhadou, jak se tak může stát, pokud nejsou tito hráči na soupisce družstva VK Litomyšl, to ponechám na svědomí jednotlivých aktérů.) a to jsme hladce a v tréninkovém tempu po setech 25:9 a 25:10 porazili 2:0. Kluci si vyzkoušeli různé varianty útoku a zahráli si i náhradníci, kteří svůj úkol splnili a hlavně nic nepokazili. V dalším utkání s Lanškrounem již v hale Obchodní akademie byl obraz hry obdobný a bez problémů porážíme lanškrounské 2:0 po setech 25:10 a 25:13. Ve třetím utkání proti Svitavám B jsme vyhráli po setech 25:11 a 25:6 2:0. V posledním souboji s A týmem Svitav jsme si konečně zahráli pěkný volejbal, a i když jsme po celou dobu v utkání vedli, mělo svůj náboj a kvalitu. Pomohli jsme si dobrým servisem, kvalitní obranou na síti i v poli a agresivním útokem, a i proto jsme vyhráli 2:0 po setech 25:19 a 25:22.

Poděkování za úspěšnou reprezentaci oddílu TJ Sokol Česká Třebová II a města Česká Třebová patří hráčům: O. Unzeitigovi, A. Olejárovi, D. Jaškovi, J. Jiráskovi, R. Vovkovi, P. Kaškovi, M. Fricovi a L. Loužilovi.

Trenér: MUDr. Marko Olejár

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.