VEZEME DVĚ VÍTĚZSTVÍ Z TURNOVA VE II. LIZE MUŽŮ

TJ ZIKUDA TURNOV – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ II. 0:3 (-15,-16,-22)

TJ ZIKUDA TURNOV – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ II. 2:3 (-28,17,28,-22,-14)

Do prvního zápasu a prvního setu jsme vstoupili dobře několika velice dobrými servisy a udělali si náskok hned ze startu. Proti slabému Turnovu, který je poslední v tabulce jsme měli v plánu nekazit servis a hrát s minimem chyb a donutit a k chybám naopak donutit soupeře a to se nám po celý zápas dařilo. Drželi jsme dobrý tvrdý servis bez zkažení skoro celý první zápas což nám při větším vedení dovolilo vyzkoušet pár nestandartních volejbalových akcí. První zápas byl povedený a soupeři jsme ukázali, že druhé místo okupujeme právem.

Bohužel snad uspokojením ze hry z prvního zápasu jsme druhý zápas začal přesně naopak. Chybujeme na prvních balonech a kazíme více servisů než je zdrávo. Soupeř se na našich chybách chytil, hrál bez respektu a po výměně nahravače a univerzála nás začali tlačit. Zkušení borci soupeře nám začali sypat, pošklebovat a znervozněli nás. Tím to začalo. Nedokázali jsme se soustředit na naši hru nezodpovědně jsme začali debatovat se soupeřem a zapomínali na naši hru a naše body a soupeř se nám bodově začal vzdalovat, takto uhrál dva sety a setově se dostal do vedení. Druhý zápas byl z naší strany nepovedený ve všech herních činnostech díky nesoustředěnosti jsme hráli pod svůj průměr. Musíme se naučit chovat na hřišti a hrát pospolu a ignorovat výstřelky soupeřů a rozhodčích. Zápas se na naší straně znechutil a tím se soupeř dobře bavil. Do posledního pátého setu jsme naštěstí našli trošku vůle a dokázali předvést pár volejbalových věcí a zvítězit v těsné koncovce 16:14.

SOKOL II. a Českou Třebovou reprezentovali: Tomáš Kopecký, Votěch Vašíček, Jaroslav Nekola, Radim Závodský, Ondřej Unzeitig, Tomáš Kristián, Vojtěch Tecl, Jiří Jirásek, Domink Jelen, trenér: Lubomír Vašina

Příspěvek byl publikován v rubrice ZHODNOCENÍ ZÁPASŮ a jeho autorem je knizci. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.