Áčko si dovezlo všechny body

V sobotu 2.2.2013  muži „A“ z TJ Sokola České Třebové II. zajížděli do nedaleké Chocně, jejíž družstvo je v průběžné tabulce umístěno za naším družstvem a to naznačovalo zajímavé a napínavé dvojutkání.

TJ Sokol Česká Třebová II. – VK Choceň C:        3:1 (-12,18,22,22)       86 min.

Náš tým vstoupil do utkání velmi nervózně a i přes výborný začátek, kdy soupeř zaznamenal první body až za stavu 3:0, prohrál první set 12:25 a to vinou více jak 10 nevynucených chyb. Ve druhém setu došlo k výraznému zlepšení všech herních činností a celý tým začal šlapat jako hodinky. Výborná hra na bloku a v poli nedovolila družstvu z Chocně přejít přes 18 bodů a tím se srovnal stav zápasu na 1:1. Průběh dalších setů již byl v režii našeho týmu a s velmi koncentrovanou hrou s minimem chyb dotáhl zápas k vítězství 3:1, kdy třetí a čtvrtý set skončil shodným stavem 25:22.

TJ Sokol Česká Třebová II. – VK Choceň C:        3:1(22,-23,20,23)         98 min.

Do druhého zápasu vstoupil tým opět s nadšením a v úvodu setu vedl už 4:0 a toto vedení již do konce prvního setu nepustil a set vyhrál 25:22. Druhý set opět začal výborně a naši muži si odhodlaně kráčeli pro vedení 2:0 až do stavu 23:20, kdy na servis přišel kapitán Chocně se smečovaným servisem, který znamenal dva přímé body a po další chybě v útoku soupeř srovnal na 23:23. Další servis byl opět podařený a náš tým musel zadarmo odevzdat balon a pokusit se bránit. To se bohužel nepovedlo a choceňský smečař vytloukl jinak náš skoro bezchybný blok do autu a po dalším vydařeném servisu soupeře, který jsme neudrželi na rukách, jsme set prohráli 23:25. Třetí set byl z naší strany opět velmi vydařený a s klidem jsme ho dovedli do výhry 25:20. Ve čtvrtém setu se týmy opět dostali do vyrovnané koncovky a za stavu 23:23 chyboval soupeř na servisu. Následný vydařený servis a blok nahrávače ukončil čtvrtý set a celý zápas.

Další dva víkendy čeká naše mužstvo odpočinek a po nich domácí zápas s týmem z prvního místa, kterým jsou Kerhartice.

Za Českou Třebovou hráli a střídali: Hýbl Michael, Vašina Luboš ml., Knížek Ondřej, Němec Ondřej, Vašina Luboš st., Knížek Michal, Chládek Matěj, Kukla David,

Trenér: Vašina Luboš

Příspěvek byl publikován v rubrice MUŽI, ZHODNOCENÍ ZÁPASŮ a jeho autorem je knizci. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.